Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Sıfır Atık Projesi

Bu proje ile atıkoluşumunun önlenmesi, önlemenin mümkün olmaması durumunda ise atığın en aza indirilmesi, yeniden kullanıma öncelik verilmesi, kaynakların verimli kullanılması, atığın kaynağında ayrı toplanması, etkin toplama sisteminin kurulması ve atıkların geri dönüşümü ve geri kazanımının sağlanmasıdır.

 Belediye olarak Gelecek İçin Geri Dönüşüm sloganıyla başlattığımız geri dönüşüm projemiz devam etmektedir. Kırşehir de şuan 18 bin konutta devam eden proje  süreç içerisinde 40 Bin konutta uygulanacaktır.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…