Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Yeni Aile Yaşam Merkezleri

Kırşehir halkının sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şekilde tasarlanan 3 yeni Aile Yaşam Merkezi projesi yeni dönemde hayata geçirilecek. Kırşehir halkının sosyal belediyecilik imkânlarından daha fazla faydalanması için tasarlanan 1200m2'lik merkezlerde; çeşitli kurs salonları, spor alanları, yüzme havuzu, bilgisayar laboratuvarları ve mini bir kütüphane yer alacak. Yine Kırşehir halkına daha hizmet verebilmek adına mevcut Aile Yaşam Merkezimiz ve yeni açılan merkezlerimizde alanında uzman aile danışmanlarımız ve diyetisyenler yer alacak. Ayrıca bu merkezlerde genel sağlık hizmetlerinin verilmesi için haftanın belli günlerinde pratisyen bir hekim yer alacaktır.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…