Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Şehiriçi Minibüs Terminali Projesi

Modern Kapalı Pazaryeri’nin karşısında bulunan eski pazaryeri alanında yapımına başlanacak olan Şehiriçi Minibüs Terminali, Lale Camii yanında bulunan alandan kaldırılarak hem Lale Camii’nin gürültüden uzak bir mekan haline dönüşerek, yoğun egzoz gazından ve tozdan da zarar görmesini engelleyecek bir çalışma olup, hem de yaya ve taşıt trafiğini rahatlatacak bir alanda konuşlandırılacaktır. Ayrıca yapılacak terminalin hemen yanında yolcuların ve şoförlerin ayrıştırılmış bekleme-dinlenme alanlarıyla, alışveriş merkezi ve yeme-içme alanları proje kapsamında bulunmaktadır. Proje çalışmaları hızla devam eden Şehiriçi Minibüs Terminali’nin yapımına 2013 yılında başlanacaktır.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…