Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Eski Buğday Pazarı Çevre Düzenleme

 

Yenice ve Kuşdili Mahallelerinde yer alan Şehit Bayram Köse ve Kazankaya Caddelerinin bulunduğu 1700m2’lik alanda yol ve kaldırım düzenlemesi ile dere boyu peyzaj düzenleme projesi Kırşehir halkının hizmetine sunulacak.  Mevcutta atıl yeşil alan olarak varlığını sürdüren Kazankaya Caddesi boyunca uzanan derede peyzaj düzenleme çalışmaları, yaya aksları, çocuk oyun alanları ve dinlenme alanları yapılacak. Kazankaya Caddesi ve Şehit Bayram Köse Caddelerinde ise yol ve kaldırım düzenlemeleri proje kapsamında yapılacaktır.

 

Proje tamamlandığında Şehit Bayram Köse ve Kazankaya Caddelerinde ki yaya ve taşıt sirkülasyonu düzenlenerek kullanıcı konforu arttırılacak, kent içinde prestijli akslar oluşturulacak, dere boyunca yapılan peyzaj düzenlemeleri ile Kılıçözü Deresi korunacak ve yeni gezinme ve dinlenme alanları oluşturulacaktır. 

 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…