Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Kapalı Çocuk Oyun Alanı

Eğer cocuklu bir aile iseniz sonbahar ve kis aylarinda, ya da hafta sonrarinda cocugunuzla birlikte kaliteli zaman gecirecek, oyun oynacak yerlere ihtiyacınız vardır. 3-12 yas yas grubu cocuklar için tasarladığımız Kapalı Çocuk Oyun Alanı; ilimizde çocuklar için önemli bir sosyal alan olarak projelendirildi. Bu proje cocuklar ve oyun alanlari uzerine yapilmis bilimsel arastirmalar ve belgeler ışığında tasarlandı.

Kapalı Oyun Alanı projemiz 3-12 yaş çocuk aralığına hitap eder nitelikte olup, kapasitesi 200 kişiliktir. Projemizde ayrıca çocukları paylaşmaya teşfik eden, Oyuncak Evi’de yer alacak. Çocukların, yetişkinlerin kullanmadıkları oyuncaklarını verdiği, diğer çocuklarında kütüphanelerdeki gibi oyuncaklarını ödünç alıp, daha sonra yerine getirdiği Oyuncak Evi’nin uzman bir kadro denetiminde kontrolü sağlanacaktır.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…