Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Cacabey Bilim Merkezi Ve Planetaryum Projesi

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’mizin önündeki alana tasarladığımız Cacabey Bilim Merkezi ve Planetaryum Projesi içerisinde; bir zamanlar gök bilimlerinde önemli bir yere sahip ilimizde çocuklarımızın ve gençlerimizin gezegenler, uzay ve gök cisimleri ile ilgili daha detaylı bilgilere erişip, öğrenmeleri için Planetaryum (Gezegenevi) projesini hayata geçiriyoruz.

Cacabey Bilim Merkezi ve Planetaryum Projesi içerisinde; Otopark, Açık Hava Gösteri Alanı (500 Kişilik), Teorik Uzay, Kafeler, Preshow Alanı, '3D Sanal Sınıf, Planetaryum, Giriş / Bekleme / Biletleme / Fuaye, Geçici Sergi / Fuaye / Bekleme, Robot-Roket atölyesi, Fizik-Elektronik Atölyesi, Bebek Bakım Odası yer almaktadır.

Eğitimde Başarısını İspatlamış Olan Gençlerimize Temel Bilim Dallarında Labaratuvarlar Atöleler Ve Bilim Fuarlarıyla Eğitimdeki Başarmızı Dahada Yukarılara Çıkartacağiz.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…