Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Termal Aquapark

Kırşehir ilinin termal değerini ortaya çıkarmak ve termal turizmi canlandırmak için yapılacak olan Termal Aquapark Projesi, 54.000m2'lik bir alana konuşlandırılacaktır.

Proje içerisinde kapalı ve açık termal havuzlar; kadın erkek ve karma olarak tasarlanan bölümlerde hamam, sauna, güzellik merkezi, aile odaları, fizik tedavi merkezi, dinlenme alanları, Aquapark, kafe, açık-kapalı dinlenme alanları ve otopark yer alacaktır.

Termal Aquapark Projesi; termali, eğlenceyi, tedaviyi, birçok fonksiyonu bir arada barındıran sadece Kırşehir'in değil, bölgenin de önemli bir çekim merkezi olacaktır.

 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…