Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

Sosyal Medya paylaşım eklentisi

Mahalle Konakları

Kırşehir halkının sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şekilde tasarlanan konak projelerimiz yeni dönemde de hayata geçirilecektir.

Kırşehir halkının sosyal belediyecilik imkanlarından daha fazla faydalanılması için tasarlanan konaklarımızda çeşitli kurs salonları, spor alanları, yüzme havuzu, Uyuşturucu bağımlılığı mücadele birimi, Teknoloji bağımlılığı ile mücadele birimi, Sağlıklı yaşam ve obezite ile mücadele merkezi birimi, Diş tarama üniteleri, Aile Hekimliği, Aile ve Dayanışma Birimleri, Kreş, Ücretsiz İnternet ve Okuma Odası, Taziye odası, Engelsiz Alanlar gibi birimler yer alacaktır.

 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…