Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

14.03.19 10:55

Yeni Projelerimizle Kırşehirlilerin Hizmetinde Olmaya Devam Edeceğiz

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “10 yılda nasıl bu şehre trilyonluk yatırımlar yaptı isek inşallah önümüzdeki beş yılda da çok daha büyük başarılara imza atacağız. 41 yeni projelerimizle Kırşehir ’linin hizmetinde olmaya devam edeceğiz dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde güçlü bir destek beklediğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Her gittiğimiz yerde ve mahallelerde gördüğümüz coşku bize gerçekten büyük umut veriyor. Kırşehirli hemşerilerimizle aramızdaki muhabbet ve dayanışma şimdiden birilerinin dizlerini titretiyor. Kırşehir, gördüğüm kadarıyla 31 Mart’ta yeni bir sayfa açmaya, yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Siyasete menfaat kapısı olarak değil, millete hizmet vasıtası olarak bakıyoruz

17 yıldır Ak Parti olarak yaptığımız hizmetleri en güzel halkın gördüğünü belirten Başkan Bahçeci, Hastaneler, okullar, yollar. Eskiden insanımızın kıymeti var mıydı. Fakirin fukaranın değeri var mıydı devletin huzurunda. Engellinin , yaşlının bir değeri var mıydı. Türkiye artık çok ilerledi. On yıl önceki Kırşehir’i vatandaşlarımız bi hatırlasın. Bırakın yollarımızın, sokaklarımızın yapılmasını kanalizasyonumuz Kılıçözü deresine akıyordu. Çöplerimizi Kervansaray dağlarına atılıyordu. Çocuklarımızı götürecek bir tane parkımız yoktu. Dışardan gelen misafirlerimizi gezdireceğimiz bir tane yerimiz yoktu. Sade on yılda sekizyüz otuz milyon yatırım yaptık. Doksan dokuz büyük proje gerçekleştirdik. Arkamda Ak Parti olmasaydı, Tayyip Erdoğan olmasaydı bu işleri yapabilir miydik. Rakibimiz olan CHP belediyeyi alırsa ne yapacak. Maaş bile ödeyemezler, hiçbir zaman onların hizmet derdi olmadı. Varsa yoksa kavga, izah, kendi menfaatleri. Biz on yıldır Kırşehir’e hizmet ediyoruz. Az imkânlarla trilyonluk yatırımlar yaptık. Otobüslerimiz şehrimize vizyon kattı. Size yakışan otobüs değil miydi. Hizmetin kıymetini bileceğiz. Hizmet edenin kıymetini bileceğiz. Yaşar Bahçeci ve arkadaşları sizlere on yıldır gece gündüz çalışıyor hizmet ediyor. Bugün bir takdiri ondan esirgersek, bize hizmet edenlere sahip çıkmazsak. Allah korusun milletin ezanlarını ıslıklayanlara, milletin selasını ıslıklayanlara fırsat verirsek çok kaybederiz.

Biz kuru ekmek yeriz ama devletimizi kimseye teslim etmeyiz.

Başkan Bahçeci, Tayyip Erdoğan sizin için mücadele ediyor. Dünyaya karşı mücadele ediyor. Ne için yapıyor. Bayrağımız için yapıyor. Ezanımız için yapıyor. Devletimiz, milletimiz için yapıyor. Dinimiz için yapıyor. Bugün arkasında durmayacağız da ne zaman duracağız. Birileri patates, soğan fiyatı diyor. Biz kuru ekmek yeriz ama devletimizi kimseye teslim etmeyiz. Kimlerle iş pişirdiklerine bir bakın. PKK lılarla kol kol girdiklerini hepimiz görüyoruz. Bu seçim geldi diye milletin kafasını bulandırmak isteyenler olabilir. Pazardaki fiyat, markette ki fiyat, oğlu ile giremedi, kızım atanamadı, şöyle oldu, böyle oldu diye meseleler devletin geleceğini bir kenara koyarsanız o zaman bu devlet maf olur. Bütün eksiklikleri yapacağız hiç endişeniz olmasın, yeter ki siz bizim arkamızda durun. Maskeler takanlara fırsat verecek miyiz. Gece gündüz çalışacağız. Sabah başlıyoruz, gecenin 2 sine 3 ne kadar çalışıyoruz. Yavrularımıza güzel bir şehir bırakalım, güzel bir memleket bırakalım diye çalışıyoruz. 31 Martta Tayyip Erdoğan’ın ayağı tökezlerse ekonomi daha damı düzelecek. Kılıçdaroğlu mu düzeltecek. Kendi partisini düzeltemeyen adam bizim ülkemizi mi düzeltecek.

Başkan Bahçeci, Proje bizim işimiz, yaparsak biz yaparız. On yıldır alın teri bu şehir için gece gündüz akıtan kardeşinizi işlerini çamurla, dedikodu ile fitne ile küçük düşürmeye çalışıyorlar. Yaşar Bahçeci Türkiye’de en başarılı belediye başkanları arasında görülüyorsa bu başarı Kırşehir’in başarısıdır. Benim derdim şahsım değil, benim derdim ülkem. Benim derdim milletim. Benim derdim yavrularımıza güzel bir gelecek hazırlamak.

On yıllık tecrübemizle, önümüzdeki beş yılda arkamıza Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ı da alarak Devlet Bahçeli ile Cumhur İttifakı ile inşallah Kırşehir’e çok daha büyük hizmetler getireceğiz. Tayyip Erdoğan sadece bu milletin umudu olmamıştır. Dünya’daki nerede Müslüman ve Türk varsa onun umudu olmuştur.

31 Martta Kırşehir’den iyi bir sonuç beklediklerini söyleyen Başkan Bahçeci, Kırşehir bizim arkamızda dağ duruyor hiç kimsenin endişesi olmasın. Zafer inananlarındır. Biz seferle sorumluyuz. Bizim derdimiz asla mevkii makam değil. Her şeyin sahibi Allah’tır. Biz sadece gayret ediyoruz. Hepimizi 1 Nisan dan itibaren rahat bir nefes alarak yolumuza devam edelim.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…