Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

05.03.19 13:52

Başkan Bahçeci “On Yılda Kırşehir’de Hizmet, Yatırım Ve Gayret Meşalesi Yaktık”

Tevazu, samimiyet ve gayretle ‘Gönül Belediyeciliği’ ekseninde esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni dönemde Kırşehir’in yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.

Hizmetlerimizin herkes tarafından taktir görmesi bizi çok mutlu ediyor diyen Başkan Bahçeci, Biz Kırşehir’de hizmet, yatırım ve gayret meşalesi yaktık.31 Mart seçimlerinden güçlenerek çıkıp çok daha güzel hizmetlere imza atacağız.

Başkan Bahçeci, Biz şehrimizin sadece bu gününe değil geleceğine de yatırım yapıyoruz. Meselenin memleket meselesi olduğu konusunda hepimiz hem fikiriz. Yeni projelerimizi vatandaşlarımıza anlattık, şehrimiz güzelleşerek büyümeye devam edecek inşallah. Vatandaşlarımızın, kendisi için gece gündüz çalışıp sayısız eserler kazandıranlara sahip çıkıyor olmaları geleceğimiz adına umutlarımızı güçlendiriyor. Türkiye’nin en güzel otobüs sistemini kurduk seçimden sonra kaldıracak dedikodusu yapıyorlar, küçük insanlar kişilerle konuşur dedikodu yapar, büyük insanlar fikirleri konuşur iş yapar.

Sanayi esnafımızı ziyaret ettik, dedemin kurucularından olduğunu vurgulayan Başkan Bahçeci, benim gençliğimin geçtiği sanayi esnafı her zaman çalışana emek verene sahip çıkmıştır. Sanayi Sitesinde altyapısı biten yolların asfaltlama çalışması hızla devam ediyor, sanayide yetişmiş birisi olarak sanayimizin yıllardan beri istediği yol cephesinin açılması dahil tüm sorunlarını çözdük, bundan sonra da hizmetlerimiz devam edecek. Yeni projelerimizle şehrimiz güzelleşerek büyümeye devam edecek.

On yıl önce bizler halkımıza neyi vaat etmişsek tek tek hayata geçirdiklerini belirten Başkan Bahçeci, on yıllık dönemimizde yaptığımız icraatlar tarihimize ‘Kırşehir’in Şahlanış Dönemi’ olarak geçmiştir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Kırşehir’i hak ettiği yere taşımak için gün sayıyoruz. Hep birlikte başaracağız.

Başkan Bahçeci, “Milleti dert edinmişseniz, milletin beklenti ve ihtiyaçlarını gidermeye meyletmişseniz, hizmet anlayışınızın merkezine insanı oturtmuşsanız, şehrinizin dört bir yanını projelerle kuşatmış ve katma değer üretmişseniz, gönüllere taht kurmuşsunuz demektir. Biz de ekibimizle birlikte on yılda halkımız için seferber olduk, gecemizi gündüzümüze kattık gayret ettik çalıştık. Ve Kırşehir’de bir kez daha gördük ki; halkımız, gayreti ve samimiyeti asla karşılıksız bırakmıyor. Kendimize şiar edindiğimiz tevazu, samimiyet ve gayretle “Gönül Belediyeciliği” iklimini Kırşehir’de dim dik ayakta tutuyoruz. On yıl önce başlattığımız hizmet seferberliğini ise, 31 Mart’ta sizlerden halkımızdan alacağımız güç ve destekle yeniden daim kılacağız inşallah.
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…