Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

04.03.19 10:19

Başkan Bahçeci, Kırşehir İçin Varız Ve Halkımız İçin Çalışıyoruz

Seçim startının verilmesinin ardından Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Ev ziyareti, Esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretler sürdüren Belediye Başkan Yaşar Bahçeci yeni dönemde de Kırşehir’in yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.

Hedeflerimize ulaşma yolunda bu seçimlerin çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Bahçeci “Kırşehir, ülkemiz için büyük bir değer ve bizler bu değeri her zaman en üst yere getirmek için çalışıyoruz. On yıldır Kırşehir’ de en iyi şekilde belediyecilik yapıyoruz. 31 Mart seçimlerinden sonra da Kırşehir hak ettiği değeri fazlasıyla alacak. Seçim çalışmalarımızda ilimiz için yapılan ve yapılacak projeleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Seçim süresince ve sonrasında sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.

2019 Yerel Seçimleri hazırlıklarına “Gönül Belediyeciliği” sloganı ile başladıklarını daha sonra seçim stratejisinin ana omurgasının “Memleket İşi Gönül İşi” kavramına uygun şekilde oluşturulduğunu vurgulayan Başkan Bahçeci, Esnafımızla ve hemşehrilerimizle buluşmaya, gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. El ele, gönül gönüle Kırşehir’imizi sahip olduğu tüm özellikleriyle ileriye taşıyacak, şehrimizin değerine değer katacağız.

31 Mart seçimlerinden güçlenerek çıkıp çok daha güzel hizmetlere imza atacağız

Memleket İşi Gönül İşi sevdasıyla çıktığımız bu kutlu yolda tüm dava arkadaşlarımızla birlikte şehrimiz için ilk günkü enerjimizle çalışacağız. Hizmetlerimizin herkes tarafından taktir görmesi bizi çok mutlu ediyor, 31 Mart seçimlerinden güçlenerek çıkıp çok daha güzel hizmetlere imza atacağız Allah’ın izniyle. Kırşehir’in geleceği için tek yumruk olmaya devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde hemşerilerimizle 10 yıllık çalışmalarımızı ve yeni projelerimizi değerlendirdik, mesele Kırşehir ise her görüşten insanımız tek yumruk olmayı biliyor çok şükür. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, esnaflarımız dağ gibi arkamızda Allah’ın izniyle, sen çok çalıştın arkana bakmadan çalışmaya devam et diyorlar sağ olsunlar. İnşallah bu çalışma azmi, seçim akşamına kadar artarak devam edecek ve 31 Mart akşamı sandıktan çıkacak zaferle taçlanacak.

Halkımızdan başka kapısını çalacağımız makam yoktur

Son güne kadar sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmayacaklarını ifade eden Başkan Bahçeci “Oy versin veya vermesin bu şehrin her bir ferdi bizim için değerlidir. Çünkü bizleri başarılı kılacak halkın iradesi ve sağduyusudur. Yeryüzünde bizim onlardan başka sırtımızı dayayacağımız; halkımızdan başka kapısını çalacağımız makam yoktur.

Önümüzdeki beş yıl içinde de önemli projeler kazandıracağız

Kırşehir’in kimliğine, vatandaşın gönlüne dokunan projeler hazırladıklarını aktaran Bahçeci “Kırşehir’e on yıl önce nasıl büyük projeler ve önemli yatırımlar yaptık ise inşallah önümüzdeki beş yıl içinde de önemli projeler kazandıracağız. Bu ilimizin doğal kalmasına ve büyük bir değer olarak kalmasını sağlayacak projeler olacak. Bizler Kırşehir için varız ve halkımız için çalışacağız.” dedi.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…