Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

26.02.19 09:27

Başkan Bahçeci, Hizmet Yürüyüşümüz Devam Edecek

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir bir esnaf şehridir ve bizde hem Ahi Evran Külliyesini yaparken, hem de şehrimizi geliştirirken bunu ön planda tutuyoruz, otobüs sistemimiz devreye girince çarşı daha da kalabalıklaştı, inşallah çok daha güzel olacak.

Bizim hizmet anlayışımızın temelinde topyekûn gelişim ve birlikte büyüme ve değişim var. Kırşehir için başlatılan hizmet ve yatırım seferberliğinin devamı için 31 Mart seçimlerinin önemli bir dönemeç olacağını vurgulayan Başkan Bahçeci Kırşehir’ de bu seferberliğe tam destek vereceğinden en küçük bir şüphe duymadığının altını çizdi.

Biz  on yıl önce bir hizmet yürüyüşü başlattık; sonuna kadar yürümeye de inşallah devam edeceğiz.  Bu şehri el ele vererek, hep birlikte kalkındıracağız. Kırşehir’de gündelik yaşamın her alanına dokunduk. Sadece şehirleşme atılımlarımız olmadı; aynı zamanda katma değer de ürettik, üretiyoruz.

Esnaf ziyaretlerini devam ettiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, 10 yılda Kırşehir’i nerden nereye getirdiğimizi en iyi onlar görüyor ve biliyor. Kırşehir bir esnaf şehridir ve bizde hem Ahi Evran Külliyesini yaparken, hem de şehrimizi geliştirirken bunu ön planda tutuyoruz, otobüs sistemimiz devreye girince çarşı daha da kalabalıklaştı, inşallah çok daha güzel olacak.

31 Mart’ta sandık başına giderek tercihini AK Parti’den yana yapan seçmenlerimiz, bilsinler ki; Kırşehir’in sosyal ve ekonomik kalkınmasına öncülük etmiş olacaklar. On yıl boyunca verdikleri oylarla bu şehri çağdaş, yaşanabilir, modern ve marka bir kent haline getirdik. Bundan sonrada getirme hedefine bizleri biraz daha yaklaştırmış olacaktır.

Başkan Bahçeci, Tevazu, gayret ve samimiyetle ‘Önce Millet, Önce Memleket’ sloganımızla gönülleri fethetmeye Allah'ın izniyle devam edeceğiz. Kırşehir’de halkımızın destek, dua ve teveccühleri karşısında mutlu oluyoruz. Gece gündüz demeden çalışarak inşallah en yüksek oyu alarak bu seçimlerden zaferle çıkacağız” diye konuştu.

Başkan Bahçeci On yılda Kırşehir'in gören gözü, işiten kulağı, dinleyen kalbi olduk. Kırşehir'imizin geleceği için var gücümüzle çalıtık. Niyetimiz hayr, akıbetimiz hayr oldu." On yılda elimizden gelenin fazlasını yaparak şehrimizi marka bir şehir haline getirdik. Şehrimiz Anadolunu Parlayan Yıldızı haline getirdik.  31 Mart akşamı da bu ipi biz göğüsleyeceğiz. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Vatandaşımız güler yüz ve samimiyetleri karşından memnun oluyoruz. Vatandaşlarımız on yılda yaptığımız hizmetlerin farkında.  Kırşehir'imizi karış karış geziyoruz. Ben değerli hemşehrilerimin gözünde o heyecan görüyorum.  Bu niyetle Allah sonumuzu inşallah hayır eder. Hayalimizdeki şehir Kırşehir için hazırladığımız 41 vizyon projelerimiz şehrimize daha da vizyon katacak. 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…