Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

18.02.19 16:15

Hizmetin Kıymetini Bilen Hemşerilerimiz Bu Seçimlere Daha Sıkı Sahip Çıkıyor

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlere ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Bahçeci, Hizmetin kıymetini bilen hemşerilerimiz bu seçimlere daha sıkı sahip çıkıyor dedi.

Başkan Bahçeci, Şehrimizin her kesimi ile kucaklaşmaya, istişare ederek desteklerini istemeye devam ediyoruz. Kırşehir’de sadece on dört mahallede 10 yıl öncesinden şimdiye olan değişimi ve dönüşümü fark edersek, el birliği ile nasıl hizmetler ortaya koymuşuz, çok daha rahat anlamış oluruz. Bütün yaptığımız işlerin başarısı, birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik duyguları içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekten geçer. Ekibimizle birlikte her şeyi yeri ve zamanı geldiğinde kuralına ve kaidesine uygun olarak gerçekleştiririz. Herkesin içi rahat olsun.

Çok daha güzel bir Kırşehir için durmadan çalıştıklarını belirterek Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir’imize hizmet etmek için on yıldır sürekli mesai harcıyoruz. Ankara’da Bakanlarımızla görüşüyoruz. Milletvekillerimizle, il başkanımızla birlikte Kırşehir’imizin sorunlarına çözüm arıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz. Programlı ve gündemli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Şehrimiz yenileniyor, yeniden yapılanıyoruz. Şehrimizin nüfusu 10 yılda yarısı kadar büyüdü, güzelleşerek büyümeye devam edeceğiz Allah’ın izniyle. Hizmetin kıymetini bilen hemşerilerimiz bu seçimlere daha sıkı sahip çıkıyor. 

Vatandaşlarımıza ve yaptığımız ziyaretlerde de önümüzdeki dönemin projelerini paylaşıyoruz, inanıyorum ki şehrimize emek verenlere hemşerilerim sahip çıkacak. Önümüzdeki dönem bugüzel projelerle Kırşehir’imiz çok daha güzel olacak.

31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerimizde başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğimize hep beraber inanıyoruz. Çünkü biz hizmet için varız. Halkımıza, hemşerilerimize, neler katabiliriz, onun kaygısını taşıyoruz. Onun için dertleniyoruz ve onun içinde hizmete koşmaya devam ediyoruz.

Kırşehir için yapılacak işleri on yıl nasıl vatandaşlarımızla birlikte yaptı isek yeni dönemde de yine hep birlikte yapacağız. Yatırım, hizmet ve projelerimizin merkezinde halkımız olacaktır. Kırşehir’de o yılda gönülleri kazandık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönül belediyeciliği yapmak. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Hangi partiye oy verirse versin her bir vatandaşımız bizim için kıymetli olduğu gibi onların dualarında yer alıp onların sesi olmak bizler için şeref olacaktır. Kırşehir’i hep birlikte yöneterek huzuru, güveni ve mutluluğu daim edeceğiz” diye konuştu.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…