Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

14.02.19 15:03

Bakan Pakdemirli, Başkanımız Kırşehir İçin Çok Güzel Hizmetler Yapmış

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Çeşitli programlara katılmak için Kırşehir’e gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'yi beraberinde Milletvekilli, Bakanlık protokolü ve İl protokolünün bulunduğu bir heyetle makamın da ziyaret etti.

Bakan Pakdemirli,  Başkanımız Kırşehir için çok güzel hizmetler yapmış. Bizlerde böyle başarılı bir başkanın projelerine destek olmak için elimizden gelen yardımları bakanlık olarak yapacağız dedi.

 Başkan Bahçeci ziyarette yaptığı konuşmada Sizleri ilimizde ve Belediyemizde ağırlamaktan son derece mutluyuz dedi. Başkan Bahçeci daha sonra on yılda Kırşehir’e yaptığı hizmetleri içeren bir sunum gerçekleştirdi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Başkan Bahçecinin yaptığı sunumun ardından yaptığı açıklamada Kırşehir’e çok güzel projeler kazandırmışsınız. Yapılacak projelerde destek olmak lazım. Yaptığınız hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bakan Pakdemirli bakanlık bürokratlarına talimat vererek Kırşehir ile ilgili her türlü projelere destek olalım dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ziyaretin sonunda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye günün anısına Kırşehir’i simgeleyen hediyeler takdim etti. Kırşehir Belediye spor kulübü Başkanı Veli Şahin ‘de Bakan Pakdemirli’ye 40 numaralı forma takdim etti.

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…