Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

14.02.19 11:04

Daha Büyük Hedeflerle Kalkınma Seferberliğimiz Devam Edecek

Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, on yılda şehrimize yaptığımız hizmetler 31 Marttan sonra yapacaklarımızın teminatı olacaktır.

 Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Her alanda gelişen ve kalkınan şehrimizi dün olduğu gibi bugün de el ve gönül birliğiyle hep birlikte daha büyük hedeflere taşıyacağız” dedi.

 Başkan Bahçeci , 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için yaptığı açıklamada, “Allah güzel hizmetlere vesile kılarak halkımızın teveccühünü kazanmayı nasip etsin. Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı olacak. Şehrimizin sorunlarını da ve bu problemlerin çözümlerini de yakinen biliyoruz. On yıldır yaptığımız projeler ve hizmetlerle hem sorunlar hem de çözümler projelendirildi. İnşallah kaldığımız yerden devam ederek bir şehirde neler yapılması gerekiyorsa hepsini yapacağız. Kırşehir’de inşallah 31 Marttan sonrada çalışmamız devam edecek” dedi.

 Seçimlerin önemine vurgu yapan Başkan Bahçeci, “31 Mart seçimleri, demokrasi ve milli iradenin güçlenmesi, Güçlü Türkiye ve Güçlü Kırşehir  idealine ulaşmamız, şehir ve medeniyet tasavvurumuzun da kesintisiz yolculuğu için son derece önemlidir. 31 Mart; devam eden kalkınma seferberliğimiz ve projelerimizin halkımızdan yeniden teyit alacağı bir tarih olacaktır. Kırşehir ‘e hizmet sevdamız milletimizden inşallah bir kez daha takdir ve yetki alacak, Kırşehir on yıldır çalışan gece gündüz Kırşehir için çalışan ehliyetli ellerinde büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir.

 Şehrimize ilk günkü aşkla, durmadan, yorulmadan, daha büyük azim ve kararlılıkla ‘Önce Millet, Önce Memleket’ şiarımızla Liderimiz Sayın Erdoğan’ın Türk Belediyecilik Tarihi’nde elde ettiği kazanımları ilke edinerek, çalışacak, ve daha çok çalışacağız. Gönül belediyeciliğimiz ilkesiyle halkımızın hizmetkârı olduğumuzu bir an bile aklımızdan çıkarmadan istikrar ve güvenin teminatı Kırşehir Belediyesi olarak ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ felsefesiyle Anadolu’nun Parlayan Yıldızı Kırşehir’i  bölgesinde lider bir şehir  yapmak için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz.

 Dün olduğu gibi bugün de ‘Gönül Belediyeciliği’ Kırşehir’i yeni hedeflerle, daha büyük mega ve dev projelerle buluşturmaya devam edeceğiz” Dedi

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…