Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

14.02.19 10:56

Yıllardır İhmal Edilen Hizmetleri On Yılda Yaptık

Kırşehir Belediyesi yol bakım çalışmaları kapsamında Kındam Mahallesi Ökse Mevkiinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz dedi.

Kırşehir Belediyesi olarak asfalt hizmetlerinin Kırşehir’in her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Bahçeci, ekiplerimiz Kırşehir’in değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

Kındam Mahallesi, Ökse Mevkiinde 4,5 kilometre civarında sathi asfalt çalışması yapıldığını ifade eden Bahçeci, "Bu mahallemizde hummalı bir asfalt çalışmamız var. Alt yapıları yeniledikten sonra yolları asfalt atarak yeniliyoruz. Böylece mahallemizin yol sorununu çözmüş olacağız" diye konuştu.

Belediye olarak Mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduklarını dile getiren Başkan Bahçeci , "Diğer hizmetlerin de zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için yolların kullanılabilir olması çok önemli. Asfaltlama çalışmamız bittiğinde de asfaltın girmediği yollara da parke taşı çalışmalarımız devam edecektir. Şuan Kırşehir Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini de çözüme kavuşturmuş durumdayız. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Kırşehir sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götürüyoruz.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Şehrimizin 14 mahallesinde kalıcı hizmetler yapma noktasında gayret ve çaba sarf ediyoruz. On yıl öncesi ile bugünkü durumu kıyasladığımızda, şehrimizin sorunlarının çözülmesi için gerekli yatırımların yapılması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne kalıcı yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Şehrimizin 14 mahallesinde belediyemizin imkânları elverdiği ölçüde şehir merkezine bağlı her mahallenin daha iyi imkânlara kavuşması için uğraş veriyoruz. Bütün çalışmalarımız daha yaşanabilir ve daha güzel Kırşehir içindir. Kırşehir’de asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız" ifadelerini kullandı.
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…