Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

28.11.17 10:28

Başkan Bahçeci; Eğitime Önem Veriyoruz Eğitim Kurumlarını Ziyaret Ediyoruz

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, okulları ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Okul ziyaretleri kapsamında 30 Ağustos Zafer İlkokulu, Cacabey Ortaokulu ve İnci Tanesi Kreşini ziyaret etti.

Her üç okulda da okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelip sohbet eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, okulların eğitim durumu, eğitim öğretimle ilgili yapılabilecekler ve öğrencilerimizle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Belediye olarak tüm araç gereçlerimizle okullarımızın yanında olduğumuzu, her zaman olduğu gibi bundan sonrada okullarımıza hizmet götürmekte elimizden gelenleri yapacaklarını kaydeden Başkan Bahçeci; Eğitime Önem veriyoruz eğitim kurumlarını ziyaret ediyoruz. Öncelikle eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için elimizdeki imkânlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan bir yatırımdır. Kırşehir Belediyesi olarak çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Kırşehir bundan önce olduğu gibi bundan sonra da projeleriyle marka İl olmaya devam edecek. Çocuklarımız bizlerin geleceği. Onları geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz ise can damarlarımız adeta. Bu nedenle sık sık okullarımıza ziyaretlerde bulunup öğrenci ve öğretmenlerimizin isteklerini, beklentilerini dinlemeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile öğretmen ve öğrencilerimize idareci ve velilerimize sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Bahçeci; Kırşehir’de Taahhütlerimizin ötesinde hedefler belirleyerek bunları hayata geçirdik. İnşallah şu anda yürütmekte olduğumuz çalışmaların tamamlanması ile Kırşehir’imizi hak ettiği konuma getireceğiz.

Başkan Bahçeci, yaptığı konuşmanın ardından, öğretmenlerin sorularını cevaplayarak taleplerinin yapılması hususunda talimatlar verdi. Öğretmenlerle yapılan görüşmenin ardından öğrencilerle buluşan Başkan Bahçeci hayata dair kendilerine tavsiyelerde bulunarak, eğitim hayatlarında başarılar diledi.

  

Başkan Bahçeci’ye öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. Ziyaret ettiği okullarda öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…