Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

28.11.17 10:23

Başkan Bahçeci, Aile Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi Ve Kurslarda Görev Yapan Öğretmenlerle Buluştu

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Öğretmenler günü dolayısıyla “Aile Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi ve Kurslarda görev yapan öğretmenlerle yemekte bir araya geldi ve Öğretmenler Günlerini tebrik etti.

Ağalar Konağında öğretmenlerin onuruna verilen yemekte Başkan Bahçeci, öğretmenlerin hepsinin teker teker öğretmenler gününü kutladı.

Başkan Bahçeci yemeğin ardından bir konuşma yaparak şunları belirtti. “Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize ayrı ayır teşekkür ediyorum. Bugün burada Öğretmenler günü münasebeti ile bir araya geldik. Siz eğitim neferleri, çocukların, gençlerin yol göstericisisiniz. Aile Yaşam Merkezimiz, Gençlik Merkezimiz ve Konaklarımızda kurs veren eğitim neferlerimizle birer aile olduklarını kaydeden Başkan Bahçeci ortak yaptığımız işler sayesinde Kırşehir’de çok sayıda çocuk, genç ve yetişkine ulaştık. Belediye olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizler, öğretmenler bizleri yarınlara taşıyan kahramanlarsınız. Çocukların, gençlerin geleceğinin şekillendirilmesinde payınız çok büyük. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Başkan Bahçeci Birlikteliğimiz ve yaptığımız güzel işlerin devam etmesini diliyor, hepinizin tekrardan öğretmenler gününü kutluyorum. Dedi
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…