Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

28.11.17 09:37

Başkan Bahçeci'nin Çat Kapı Ev Ziyaretleri Sürüyor

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci her fırsatta vatandaşları çat kapı evlerinde ziyaret ederek Kırşehir’lilerle ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Ev ziyaretleri kapsamında Başkan Bahçeci son olarak Yenice Mahallesi Atatürk Bulvarında çat kapı vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek sohbet etti.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Bahçeci ise "Yoğun programlarımdan fırsat buldukça vatandaşlarımızı ziyaret ediyorum. Yenice Mahallesi Atatürk Bulvarında çat kapı ziyaretlerde bulunup yol çalışmalarında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özürlerimizi iletip sohbet ediyoruz. Hem bir eksikleri ya da ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor hem de sohbet ediyoruz. Hepsi bizim baş tacımız, onların sağlık ve mutluluk içinde bir yaşam sürmeleri bizler için çok önemli.

Başkan Bahçeci ; Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için 2009’dan bu yana 8,5 yıldır dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Onların duaları ile yolumuza devam ediyoruz.

Şimdide çat kapı ev ev dolaşarak onların sorunlarını dinlemeye çalışıyoruz. Geleceğe yönelik program ve projelerimiz hakkında onları bilgilendirerek, taleplerini dinliyoruz. İlimizde vatandaşlarımızı çat kapı ziyaret ederek, milletimiz için, devletimiz için, vatanımız için, bayrağımız için dualar alıyoruz. Zaman zaman çat kapı ziyaretlerimizle olsun, her fırsatta hemşerilerimizle bir araya gelebilmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bizleri evlerine konuk eden ve yaptığımız alt yapı çalışmalarında göstermiş oldukları sabırlardan dolayı vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah milletimize güç kuvvet versin. Hemşerilerim bizlerden dualarını eksik etmesin” şeklinde konuştu.
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…