Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

10.03.17 14:30

Başbakan Binali Yıldırım Belediyeyi Ziyaret Etti


Başbakan Binali Yıldırım Ahiliğin Başkenti Kırşehir'de Belediyeyi Ziyaret Etti

Binali Yıldırım Kırşehir'de ilk olarak Büyük ozan Neşet Ertaş'ın kabrini ziyaret etti.

Başbakan Yıldırım daha sonra Ahi Evran Külliyesine geçerek Ahi Evran velinin kabri serileri başında dua etti. Başbakan Binali Yıldırım, Ahi Evran Veli Türbesi'ni ziyaretinin ardından yürüyerek Kırşehir Belediyesine geldi.

Güzergahında bulunan esnafı ziyaret eden Yıldırım, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları selamladı, fotoğraf çektirdi. Esnaf ziyareti sırasında ayakkabısını da boyatan Yıldırım, ayakkabıcıyla sohbet etti.

Yıldırım'ı, belediye binası önünde belediye yöneticileri ve vatandaşlar karşıladı.Sevgi gösterileriyle karşılanan Yıldırım, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'den kent ve kentin ihtiyaçlarına ilişkin bilgi aldı.

Başbakan Yıldırım'a, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı Abdülkadir Akgül de eşlik etti.
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…