Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

09.16.15 15:41

Başkan Bahçeci Belediye Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan sert zemin, kilit parke, asfalt, asfalt yama ve park çalışmalarını yerinde inceleyerek, gördüğü aksaklıkların giderilmesi konusunda bilgi vermeye devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan BAHÇECİ, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.Başkan Bahçeci, şehrin pek çok noktasında çalışmasını sürdüren Kırşehir Belediyesi’nin Yenice Mahallesi Üniversite arkası sert zemin çalışmaları, Saraycık Mahallesi sert zemin çalışmaları ve Kervansaray Mahallesi petrol arkası yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek yapılan saha çalışmaları hakkında bilgiler aldı ve teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi.

Başkan Bahçeci ayrıca şunları kaydetti “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’dedi. 

 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…