Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

09.03.15 10:49

Yeni Bir Projemiz Daha Hayata Geçiyor

650 kişinin aynı anda piknik yapabileceği Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nın temel atma töreni 4 Eylül Cuma Günü 14:30’da Güzler Sulama Regülatöründe yapılacak.

Temel atma törenimiz, Orman ve Su işleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’nun katılımı ile gerçekleşecek.
Temeli atılacak Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı ile açıklamada bulunan Kırşehir

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde daha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alacak. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da Kırşehirliler için bu projede hayata geçireceğiz.

Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandıracak projeleri yapmaya devam ediyoruz. Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Her zaman dediğimiz bir şey var, Kırşehir her şeyin en güzeline layık. Biz Kırşehir için yılların deneyimi ve mühendislik bilgimizi harmanlıyarak Kırşehir için her şeyin en güzelini yapıyoruz. Kırşehir’e kazandıracağımız yeni sosyal alanımızın temel atma törenine tüm halkımızı davet ediyorum.”
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…