Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

10.07.15 09:10

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Ramazan Ayı boyunca devam eden etkinlikler devam ediyor.

Cuma ve Cumartesi günü yapılan etkinliklerde tasavvuf müziği konserleri, türk sanat müziği konserleri ve Belediyemizin mehter takımı gösterileri yer alıyor.

Kırşehirli vatandaşların ve dışarıdan gelen misafirlerimizin ramazan ayının güzelliğini ve maneviyatını yaşamaları için ramazan etkinliklerini her yıl olduğu gibi bu yılda gerçekleştirdiklerini söyleyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ; “ Kırşehir Belediyesi olarak başlattığımız ve ramazan ayı boyunca devam eden etkinliklerimiz kapsamında konserlerimize devam ediyoruz. Düzenlediğimiz konserlerle halkımızın kulaklarının pası siliniyor. Ramazan Ayının Kırşehir’imizde güzel geçmesi için etkinliklerimizin son haftasına girmiş bulunuyoruz.Hava muhalefeti nedeniyle iptal edilen programlar bu hafta içerisinde yapılacak, halkımızı etkinliklere bekliyoruz.

Etkinliklerimizin yanı sıra Meydanımızda açtığımız 30 adet geçici ahşap dükkânımız esnaflarımız tarafından kiralanarak ramazan ayı boyunca yiyecek içecek, giyim, kitap, gibi çeşitli alanlarda satış yapılıyor. Dükkanlarımız Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi topluyor. ”
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…