Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarda bizlere güvendiniz ve destek verdiniz. Biz de bu güveninize layık olabilmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yaşar BAHÇECİ

Kırşehir Belediye Başkanı

07.03.15 14:22

Yerden Göğe Kadar Eğlence İçin Uçurtmalarınız Bizden

Kırşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Uçurtma Şenliği bu yıl 31 Mayıs Pazar günü yapılacak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, 31 Mayıs Pazar günü yapılacak olan şenliğin saat 12.00'de Bağbaşı Mahallesi Akbayır mevkiinde düzenleneceğini ifade etti.

Uçurtmaların halka ücretsiz dağıtılacağını kaydeden Başkan Bahçeci,“Bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz uçurtma şenliğininher yıl olduğu gibi yine çok renkli geçeceğini ümit ediyoruz. Uçurtma şenliğiyle birlikte ikramlar da sunarak halkımızın daha iyi vakit geçirmesini sağlıyoruz. Çocuklarımıza yönelik animasyonlar, palyaço gösterileri yapılacak. Böylelikle çocuklarımız da hoşça vakit geçirmiş olacaklar. Hemşerilerimizin belediye olarak yaptığımız programlara gösterdiği ilgiye teşekkür ediyor, Pazar günüde kendilerini Akbayır mevkiine uçurtma uçurmaya davet ediyorum” dedi.
 

Şehrimiz değişiyor artık, hepimiz bunun farkındayız. ‘Değişim geleceği yakalamaktır’ dedik ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden değiştik. Geleceği yakalamak için tüm gücümüzle çalıştık ve ürettik. İşte bu yüzden hepimiz gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Kırşehir geleceğine koşuyor…